Bolu Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu


YURT HAKKINDA

Tel: 0374 217 76 64

E-Mail: bilgi@boluyurt.com

Web: www.boluyurt.com

Adres: Aktaş Mah. Taşhancılar Sok. NO:3 BOLU

 

Yurdumuz, 1996 yılında Bolu ili, Aktaş Mahallesi, Taşhancılar Sokak’ta  “Özel Bolu Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu” olarak faaliyete başlamıştır.

Yurdumuz, öğrencilerimizin her türlü ihtiyaç ve konforunu sağlayacak büyüklüğe ve imkâna sahiptir. Dostluğun ve kardeşliğin esas alındığı bir ortamda, öğrencilerimize huzurlu ve güvenli bir eğitim hayatı ve barınma fırsatı sunulmaktadır.

Yurdumuz, Bolu ilinin merkezinde bulunması sebebiyle, Abant İzzet Baysal Üniversitesine kolay bir ulaşım imkânı sağlamaktadır. Ayrıca yurdumuz öğrencilerimize geziler, konferanslar, piknik ve diğer sosyal aktiviteler konusunda da eksiksiz olarak hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Temel değerlerimizi benimseyen ve vatanına, milletine saygılı ve faydalı, ahlaklı, erdemli, zararlı alışkanlık ve faaliyetlerden sakınan, çalışkan, başarılı gençler yetiştirmektir.

VİZYONUMUZ

Kendini sürekli yenileyen, okuyan, inceleyen, araştıran, analiz ve sentezle yapabilen nesillerin yetiştiği bütün öğrencilerin hayata hazırlandığı; dünü bugüne; bugünü yarına bağlayan köprülerin kurulduğu; yönetici, personel, öğrenci ve velilerin el birliğiyle; Çevrede, Bölgede ve ülkede “Model Yurt” olmaktır.

 KONUMUMUZ